Kocury / Male

 • DSC_0119.JPG

  KRISTAL JUSTIN

 • 00_DSC_0764.JPG

  NEVER BE LOST IN Paradise City*SK

  Urodzony  26.04.2014
  DRX n

  Grupa krwi: A

  FeLV/ Fiv - negatywny

   

  Matka: SC SI*Raul's Benissa, JW,DSM,DVM (SK)

   

  Ojciec: SC Kashmir from Paradise City (SK)

   

  Przyjechał do nas ze Słowacji ze znanej i lubianej hodowli. Niunio nazywa się obecnie Ramzes i zdecydowanie bardziej to imię mu sie podoba. To bardzo przyjacielski kocurek, który kocha towarzystwo ludzi. Chociaż trafił do nas mając prawie rok, bardzo szybko zaprzyjaźnił się z naszą Yoko i innymi kotami. Bardzo chętnie bawi się z kociętami i uwielbia leniuchowanie w promieniach słońca. Bardzo lubi towarzystwo ludzi i chętninie przebywa w towarzystwie gości którzy nas odwiedzają. Mam nadzieję, że będzie z nami szczęśliwy i da naszym kotkom Devon Rex wspaniałe potomstwo. 

 • 00_S0682236.JPG

  IC IVAN Mruczek*PL

  Urodzony  23.04.2013
  RAG n

  FeLV, FIV - negatywne
  PKD, HCM - negatywne
  Grupa krwi: A

  Ojciec: IC XTER Mruczek*PL (RAG d)


  Matka: RU*Eria Pro JOKO (RAG b 04)

   

  To nasz jedyny kocurek Ragdoll. Przyjechał do nas ze Śmiechowic i chociaż urodził się w Polsce to ma wspaniałe zagraniczne linie hodowlane. Jest pięknym sealowym colorpointem czyli takim o jakim zawsze marzyłam. Ivan ma wspaniały charakter i dlatego bardzo szybko zyskał zaufanie wśród wszystkich naszych zwierząt, zarówno kotów jak i psów. Jego opanowanie i spokój wychodzą wszystkim na dobre. Kotki są bardziej zrelaksowane w jego towarzystwie, a on czuje się panem stada. Jest jeszcze młodym kocurkiem i bardzo lubi figle i zabawy. Bardzo szybko nas pokochał i cały czas spędza w naszym towarzystwie. Jego dewiza: im bliżej ludzi tym lepiej. Mam nadzieje, że będzie królował na wystawach a jego charakter nigdy sie nie zmieni :) .

 • 13.jpg

  JOVI Sali Cat*PL

  Urodzony 19.06.2015

  Rag a 04 Blue Mitted

  FeLV/Fiv - negatywne

  Grupa krwi: A

  Ojciec: IC IVAN Mruczek*PL

  Matka: CH Bagira Sali Cat*PL

 • DSC_0453.JPG

  Tradrags SHAO

  Urodzony: 21.08.2016

  Rag a 03

  FeLV, FIV - negatywne

  PKD, HCM - negatywne

  Grupa krwi - w badaniu

  Matka: Tradrags Sweet Peper 

  Ojciec: Meu Sonho  Passoa-Cesar De Beira Mar

 • 00_IMG_3942.JPG

  Bolek

  Bolek, to kocurek domowy. Fajna "bestyjka", rudunio kochany i wszędzie go pełno :-).Kochany rudasek trafił do nas w lipcu kiedy był jeszcze bardzo malutki. Przez pierwsze dni kiedy spał z nami w łóżku wtulała sie w moje rude włosy myśląc że to futerko mamy. Moje koty bardzo szybko go zaakceptowały a on z wdzięczonści stał sie najwspanialszym kompanem zabaw dla każdego z naszych kotów. Wszystkie nasze kocięta oraz koty dorosłe bardzo lubią jego towarzystwo i chętnie korzystaja z jego wielkiej ochoty do zabawy. Kiedy siedzimy przy stole ciśnie się na kolana a jak są już zajęte to jeszcze zostają ramiona. Ciesze się że Bolek zamieszkał z nami i przekazuje wszystkim dużo dobrej energii.